PC games που ΔΕΝ μπορούμε να αγοράσουμε μεταχειρισμένα!
PC games που ΔΕΝ μπορούμε να αγοράσουμε μεταχειρισμένα!
Γενικά για τα games: Νέες κυκλοφορίες, hints, patches & λύσεις σε προβλήματα που προκύπτουν.

Postby diamadopoulos » Tue Oct 16, 2012 6:07 pm

το assasins creed revelations ανήκει σε αυτά τα παιχνίδια??
[CENTER]Image[/CENTER]
diamadopoulos
Poor

Postby Emmanuel » Thu Oct 18, 2012 3:38 pm

Δυστυχώς ναι, από το "Αssassin's Creed II" και μετά, όλα τα παιχνίδια της σειράς (συμπεριλαμβανομένου τoυ "ΑC Revelations") απαιτούν on-line activation.

Eπιπλέον, προσθέστε στη λίστα και το "Silent Hill Homecoming" (2008), το οποίο απαιτεί ενεργοποίηση μέσω steam, κάτι το οποίο δεν αναγράφεται στη DVD θήκη του, ούτε αναφέρεται στα περισσότερα reviews της PC έκδοσης που διάβασα στο Internet. Το αναφέρω διότι το έχω δει να πωλείται μεταχειρισμένο τόσο στα Public, όσο και στα Seven, γι' αυτό προσέξτε μην "την πατήσετε" και το αγοράσετε.
“SHODAN shouldn’t be allowed to play God.She’s far too good at it.”
(Prefontaine, Science Officer, UNN Von Braun)

“SHODAN has abandoned me.I’m not surprised... her will is only matched by her imagination...”
(M. Delacroix, Chief Engineer, UNN Von Braun)
Emmanuel
Average

Postby Stamatimenos » Sun Oct 21, 2012 8:10 pm

Πάντως είναι μπελάς το όλο σύστημα πλέον. Και δε λέω μόνo για steam και GFWL. Μου δάνεισε ένας φίλος μου το Diablo 3 για το 6μηνο που θα λείπει στο εξωτερικό, και έπρεπε να μου δώσει και ολόκληρο το Blizzard account του για να παίξω το game κανονικά και όχι σαν guest. Άσε που έπρεπε να μου 'πει και το secret question, γιατί φυσικά η μαμά Blizzard είναι υπερπροστατευτική και το κλείδωσε επειδή δεν ήξερε το PC μου. :lol:
GoG FTW ρε, DRM-free. Αφού το καtεβάσεις το game κάνεις install σε όλα τα PC των φίλων σου άμα θέλεις. :D

Stamatimenos
Deadly

Postby newbie21 » Fri Jan 04, 2013 8:58 pm

Eπειδη αναφερθηκε το θεμα των μεταχειρισμενων του Παμπλικ, αμα δειτε παιχνιδι που απαιτει ενεργοποιηση, συνηθως βαζουν αυτα που ξεμειναν στοκ, ωστε να φυγουν.
CPU:Core i3 540 3.06 ghz
VGA:ATI 5750
RAM:Corsair XMS3 1600 MHZ
Monitor:TFT 19'' 1280x1020
newbie21
Poor

Postby HellHunter » Sun Aug 04, 2013 12:19 am

Το ότι κάποια games έχουν steam key αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορούμε να τα αγοράσουμε μεταχειρισμένα...το Fallout New Vegas το έχω αγοράσει αυθεντικό..επειδή όμως οι server στην αρχή με πετούσαν εκτώς ( δεν γνωρίζω τον λόγο.. ) ή επειδή δεν είχα internet ( λόγω βλάβης ή για οποιονδήποτε άλλο λόγο ) κατέβασα crack από το internet κι έτσι έπαιζα το παιχνίδι χωρίς να συνδέομαι στο steam...έτσι και το παιχνίδι είχα αυθεντικό..αλλά και μπορούσα να παίξω όποτε ήθελα χωρίς να έχω ανάγκη το internet....
HellHunter
Escape Capsule

Postby Κerato » Sun Aug 04, 2013 6:57 am

HellHunter wrote:Το ότι κάποια games έχουν steam key αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορούμε να τα αγοράσουμε μεταχειρισμένα...το Fallout New Vegas το έχω αγοράσει αυθεντικό..επειδή όμως οι server στην αρχή με πετούσαν εκτώς ( δεν γνωρίζω τον λόγο.. ) ή επειδή δεν είχα internet ( λόγω βλάβης ή για οποιονδήποτε άλλο λόγο ) κατέβασα crack από το internet κι έτσι έπαιζα το παιχνίδι χωρίς να συνδέομαι στο steam...έτσι και το παιχνίδι είχα αυθεντικό..αλλά και μπορούσα να παίξω όποτε ήθελα χωρίς να έχω ανάγκη το internet....

Προφανώς λέμε χωρίς να χρησιμοποιήσεις crack έξυπνε. Χαίρω πολύ.
Κerato
Poor

Postby RenKalan » Sun May 18, 2014 10:36 pm

Καλησπέρα/Καλημέρα σε όλους.
το Dark Souls Prepare To Die Edition γνωρίζει κανείς αν μπορώ να το πάρω used;
RenKalan
Harmless

Postby RenKalan » Sun May 18, 2014 10:43 pm

Καλησπέρα/Καλημέρα σε όλους.
το Dark Souls Prepare To Die Edition γνωρίζει κανείς αν μπορώ να το πάρω used;
RenKalan
Harmless

Postby Emmanuel » Sun May 18, 2014 11:12 pm

To παιχνίδι, φίλε μου, απαιτεί on-line ενεργοποίηση μέσω της υπηρεσίας GFWL της Microsoft, τόσο για το single player campaign όσο και για multiplayer κομμάτι, επομένως, αν ο προηγούμενος ιδιοκτήτης έχει ήδη χρησιμοποιήσει το CD key, δεν θα μπορέσεις να το παίξεις, εκτός αν χρησιμοποιήσεις κάποιο crack (το οποίο θα σου επιτρέψει φυσικά να παίξεις μόνον single-player).
“SHODAN shouldn’t be allowed to play God.She’s far too good at it.”
(Prefontaine, Science Officer, UNN Von Braun)

“SHODAN has abandoned me.I’m not surprised... her will is only matched by her imagination...”
(M. Delacroix, Chief Engineer, UNN Von Braun)
Emmanuel
Average

Postby RenKalan » Tue May 20, 2014 12:18 pm

Ευχαριστώ. Με έσωσες!
RenKalan
Harmless

Postby vaiybora » Wed Jan 10, 2018 9:15 am

หนังสยองขวัญ Interesting question of the alien movie: covenant from the beginning. That's the question. Can human beings survive? In the world of aliens What is amazing in the world? Michael Faraday's role as two Android robots, David and Walter, is the same. And it seems that the feeling in him will have two poles together. He can be both God and demon.
Image
It's another one of the movie space. It's about finding a new home for humanity. In this story, John Logan and Dante Harper are responsible for the script, which is actually a continuation of the previous. Alien (1979), prometheus (2012) aliens: covenant It is about 18 years from the prometheus story, which begins in 2104, but has some resemblance to the previous few, namely, the departure of space in search of the new world. This time the covenant brought about 2,000 people to travel together. It's a long journey. In the end, the craft landed on star origae-6.
vaiybora
Mostly Harmless

Postby Mozmee007 » Sun Jan 28, 2018 10:41 am

Is there more information? It's very interesting. Can you recommend me?

ทางเข้า sbobet
Mozmee007
Harmless

Postby haydayhackmobi » Tue Dec 04, 2018 1:04 pm

In any case with your online generator, it's anything but difficult to apply that will paid out things without paying any cash. We might want to thank you your very much talented software engineer whose work henceforth hard to pick this generator. hay day hack online
haydayhackmobi
Escape Capsule

Previous

Return to PC & Console Games